Kasa biletowa

Skoczkowie dają do wiwatu. Czy można kupić bilety na skoki?

skoki Zakopane kibice

Kamil Stoch wygrywa we wspaniałym stylu, ale Ty możesz mu kibicować tylko przed telewizorem. Jeśli jednak wirus trochę odpuści, będziesz mógł jednak jeszcze w tym roku pojechać na skoki, by dopingować na żywo polskich zawodników.

W tym sezonie wszystkie konkursy odbyły się bez udziału publiczności. Ostatni poddał się Oberstdorf, który rozpoczynał Turniej Czterech Skoczni. Organizatorzy liczyli, że uda się wprowadzić kibiców na trybuny w reżimie sanitarnym w liczbie 2500. Sprzedali nawet bilety, zarówno na zawody jak i kwalifikacje. Rosnąca liczby zakażeń koronawirusem spowodowała jednak zmianę decyzji.

Z tych samych powodów skoczkowie będą rywalizować przy pustych trybunach w kolejnych konkursach Pucharu Świata w niemieckim Titisee-Neustadt, Zakopanem, Wilingen. Odwołane zostały zawody w Azji (Sapporo i Zhangjiakou – próba przedolimpijska). W ich miejsce wskoczył niemiecki Klingenthal oraz Polska. Nie wiadomo czy będzie to Wisła czy Zakopane. Mało prawdopodobne, by sytuacja epidemiczna zmieniła się na tyle, by władze pozwoliły na przeprowadzenie zawodów z udziałem publiczności.

Jeśli jednak wirus trochę odpuści, będziesz mógł jednak jeszcze w tym roku pojechać do… Oberstdorfu, by cieszyć się ze skoków na żywo polskich zawodników. W tym mieście odbędą się mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym, czyli między innymi w skokach narciarskich. Są jeszcze bilety na wszystkie konkursy skoków, choć na te na skoczni dużej, zarówno indywidualny jak i drużynowy, już tylko resztki.

Terminarz zawodów:

27.02 (sobota)
16:30 konkurs na skoczni normalnej

5.03 (piątek)
17:00 konkurs na skoczni dużej
W sprzedaży zostało kilkanaście biletów

6.03 (sobota)
17:00 konkurs drużynowy
W sprzedaży zostało kilka biletów

Bilety normalne w cenie 79 i 89 euro. Sprzedaż poprze stronę www.oberstdorf2021.com/tickets/.

Podziel się