Regulamin

Kibicownik.pl to blog dla ludzi interesujących się sportem i lubiących oglądać wydarzenia sportowe na żywo oraz w TV oraz szukających informacji o ciekawych wydarzeniach masowych i sukcesach polskich sportowców. To także mój stadion, hala, w którym, tak jak na prawdziwym stadionie lub w hali, muszą obowiązywać zasady zachowania się. W tym przypadku te zasady ustalam ja.

Wszelkie teksty zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i moją własnością. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania w części lub całości bez pisemnej zgody. Jeżeli pojawi się zdjęcie, cytowany tekst lub fragment tekstu nie należące do mnie, to każdorazowo będzie podane jego źródło. Osoby kradnące moją własność intelektualną na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami) muszą liczyć się z konsekwencjami łącznie z wystąpieniem przeze mnie na drogę sądową i wystosowaniem roszczenia finansowego.

Jako kibic i gość możesz kibicować i wyrażać swoje opinie w kulturalny sposób, czyli zgodny z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego, dobrymi obyczajami. Twoje komentarze i opinie muszą być zgodne z tematyką artykułu, pod którym się wypowiadasz, a komentarze o charakterze reklamowym lub spamu nie będą zamieszczane lub będą niezwłocznie usuwane. Nie będę tolerował komentarzy, które:

  • są uznawane powszechnie za wulgarne, obelżywe lub obraźliwe,
  • naruszają jakiekolwiek prawa osób trzecich,
  • zawierają treści pornograficzne,
  • zawierają wirusy lub pliki mogące uszkodzić sprzęt lub oprogramowanie stosowane przez innych użytkowników bloga,
  • zawierają odnośniki do innych stron www, umieszczone bez mojej zgody,
  • naruszających dobre imię moje oraz innych osób uczestniczących w dyskusji osób,
  • charakteryzują się brakiem kultury i hejterstwa, czyli krytykowania dla samego krytykowania.
  • służą wszelkiego rodzaju agitacji politycznej.

W związku z powyższym przypisuję sobie prawo do niezamieszczania lub usuwania komentarzy łamiących powyższe reguły bez uzasadniania swoich decyzji i informowania o nich. Od tych decyzji nie przysługuje odwołanie. Jeśli będziesz łamał wymienione wyżej reguły, jako administrator strony mam prawo publicznie lub poprzez prywatną wiadomość upomnieć Cię.

Życzę miłego pobytu na moim blogu!