Kategoria

Plan gry

Plan gry

Igrzyska Tokio 2020 – Plan Gry kibica na 25 lipca (niedziela)

Polska:

od 2:00 Szermierka: floret kobiet indywidualnie – Martyna Jelińska
3:00 Siatkówka plażowa (faza grupowa): Piotr Kantor/Bartosz Łosiak – Gottsu/Shiratori (Japonia);
4:00 Tenis (1. runda): Magdalena Linette – Aryna Sabalenka (Białoruś);
4:00 Boks (1/16 finału do 51 kg): Sandra Drabik – Tursunoy Rachimowa (Uzbekistan);
4:15 Strzelectwo: Pistolet pneumatyczny kobiet (finał) – ewentualnie Klaudia Breś;
od 4:24 Taekwondo (do 57 kg): Patrycja Adamkiewicz – Lijun Zhou (Chiny);
od 4:00 Judo: do 52 kg – Agata Perenc;
5:00 Koszykówka 3×3 (3. mecz grupowy): Polska – Serbia;
od 5:00 Żeglarstwo: RS:X mężczyzn (Piotr Myszka), RS:X kobiet (Zofia Noceti-Klepacka), Laser Radial kobiet (Magdalena Kwaśna);
5:50 Boks (1/16 finału do 63 kg): Damian Durkacz – Gabił Mamiedow (Rosja);
od 6:00 kolarstwo szosowe: wyścig kobiet – Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta, Marta Lach;
ok. 6:00 Tenis (1. runda): Hubert Hurkacz – Marton Fucsovics (Węgry);
6:00 kajakarstwo górskie: C1 mężczyzn (pierwszy przejazd) – Grzegorz Hedwig;
6:50 kajakarstwo górskie: K1 kobiet (pierwszy przejazd) – Klaudia Zwolińska;
7:00 Tenis stołowy (2. runda gry pojedynczej): Natalia Partyka – Dina Meshreff (Egipt);
8:00 kajakarstwo górskie: C1 mężczyzn (drugi przejazd) – Grzegorz Hedwig;
8:30 Strzelectwo: karabin pneumatyczny mężczyzn (finał) – ewentualnie Tomasz Bartnik;
9:00 kajakarstwo górskie: K1 kobiet (drugi przejazd) – Klaudia Zwolińska;
9:00 Siatkówka plażowa (faza grupowa): Michał Bryl/Grzegorz Fijałek – Abicha/Elgroaui (Maroko);
ok. 10:00 Tenis (1. runda gry podwójnej): Magdalena Linette/Alicja Rosolska – Bathanie Mattek-Sands/Jessica Pegula (USA);
11:40 Koszykówka 3×3 (4. mecz grupowy): Polska – Rosja.

Dla sportowych koneserów:

2:00 Siatkówka kobiet: Rosja – Włochy;
11:30 Piłka ręczna kobiet: Hiszpania – Szwecja;
11:40 Piłka wodna: Serbia – Hiszpania;
14:00 Koszykówka mężczyzn: Francja – USA.

Podziel się
Plan gry

Igrzyska Tokio 2020 – Plan Gry kibica na 24 lipca (sobota)

Polska:

3:45 Strzelectwo: Karabin pneumatyczny kobiet (ewentualnie Aneta Stankiewicz);
4:00 Tenis (1 runda kobiet): Iga Świątek – Mona Barthel (Niemcy)
4:00 Kolarstwo: Wyścig ze startu wspólnego mężczyzn (Maciej Bodnar, Michał Kwiatkowski, Rafał Majka);
od 4:20 Wioślarstwo (eliminacje): Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, Czwórka bez sternika kobiet, Czwórka bez sternika mężczyzn;
4:30 Boks (do 69 kg): Karolina Koszewska – Szachnoza Yunusowa (Uzbekistan);
4:35 Koszykówka 3×3 (faza grupowa): Polska – Łotwa;
8:00 Tenis stołowy (1 runda gry pojedynczej kobiet): Natalia Partyka – Michelle Bromley (Australia);
Ok. 8:00 Tenis (1 runda mężczyzn): Kamil Majchrzak – Miomir Kecmanović (Serbia);
11:00 Szermierka (półfinały i walki o medale): Szpada kobiet indywidualnie (ewentualnie Aleksandra Jarecka, Renata Knapik-Miazga, Ewa Trzebińska);
ok. 11:00 Tenis (1 runda gry podwójnej mężczyzn): Hubert Hurkacz/Łukasz Kubot – Jan-Lennard Dtruff/Alexander Zwieriew (Niemcy)
12:05 Koszykówka 3×3 (faza grupowa): Polska – Japonia
12:40 Siatkówka: Polska – Iran

Inne:

4:30 Hokej na trawie mężczyzn: Holandia – Belgia
9:15 Piłka ręczna mężczyzn: Niemcy – Hiszpania
13:00 Piłka nożna kobiet: Holandia – Brazylia
14:45 Siatkówka mężczyzn: USA – Francja

Podziel się